Profesionálny interim management od TP Group SK

30. 8. 2016

Ochorel vám nečakane zamestnanec, ktorý je vo vašej firme nenahraditeľný? Hrozí, že kvôli tomu prešvihnete termín, budete platiť zmluvnú pokutu a ešte k tomu dostanete zlé referencie od svojich klientov? Ak potrebujete ihneď novú pracovnú silu a nemáte čas na pracovný pohovor, ani nemôžete ponúknuť dlhodobé zamestnanie, je pre vás ideálnou voľbou takzvaný interim management.

 

Interim management sa vám oplatí

Túto formu manažmentu si môžete zaistiť prostredníctvom spoločnosti TP GROUP SK, ktorá sa sústreďuje na poskytovanie celej škály obdobných služieb. Neponúka tu iba interim manažment, ale môžete využiť aj, odborného poradenstva, Headhuntingu alebo školenie pre doplnenie potrebných znalosti. Interim management predstavuje ideálny spôsob ako posilniť pracovný tím na dočasné obdobie, či už namiesto existujúcich alebo nových pracovníkov, napríklad pri nečakane veľkom objeme zákaziek.

 

Výhody interim managementu

Táto forma manažmentu je výhodná z mnohých dôvodov. Oceníte napríklad rýchlosť reakcie našej spoločnosti TP GROUP SK, ktorá disponuje tímom skúsených odborníkov a požadovaných pracovníkov je tak schopná "prenajať" v priebehu niekoľkých dní. Objednať si tu môžete aj celý tím pracovníkov a vyhnúť sa tak nepríjemným oneskoreniam u svojich projektov. U všetkých pracovníkov je samozrejmosťou ich odbornosť, keďže u nás v TP GROUP SK máme viac ako 10 rokov skúseností v tejto oblasti.

Nakoniec za zmienku stojí aj flexibilita pracovníkov. Aj keď teda presne neviete, ako dlho bude projekt trvať, môžete týchto odborných služieb využiť. V mnohých odboroch je naozaj ťažké rýchlo nájsť odborníkov, interim manažment je preto skvelou alternatívou, ponúkajúci ďalšie cesty za vytýčenými firemnými cieľmi.

 

Zpět na výpis

Working...