Interim management a poradenstvo

INTERIM MANAGEMENT

Potrebujete pracovníka do tímu, odborníka IHNEĎ? Máte nedostatočné kapacity, ochorel alebo náhle ukončil pracovný pomer niekto z Vášho tímu? Potrebujete posilniť tím len na prechodné obdobie? Napríklad pri sťahovaní výroby, nábehu nových projektov, navýšených požiadavkach zo strany zákazníka, navýšení výrobných kapacít, pri eskaláciach.....

Riešením je interim management.

Interim management je moderný trend v prípade riešenia okamžitej personálnej potreby. Základný predpoklad úspechu pre realizáciu interimových projektov je znalosť dopytovanej problematiky, odbornosť a nástup IHNEĎ.

Oproti poradenstvu máte v prípade interim pozície k dispozícii "zamestnanca", ktorý sa stane okamžite platným členom Vášho tímu a ihneď začne pracovať na vopred stanovených cieľoch a to po jasne stanovenú dľžku interim projektu, ktorá se obvykle pohybuje od 3 do 9 mesiacov.

Disponujeme širokým tímom odborníkov v rôznych odboroch priemyslu (kvalita, logistika, výroba, technológia, projektový management, HR, financie....).


PORADENSTVO

V prostredí medzinárodného automobilového priemyslu sa väčšina našich poradcov pohybuje od roku 1995. Najskôr sme sa činnosti učili od odborníkov zo zahraničia, potom nadobudnuté skúsenosti sami aplikovali vo výrobných závodoch, v ktorých sme pracovali. Od roku 2004 ponúkame naše skúsenosti v rôznych poradenských projektoch na Slovensku, v Českej Republike a v zahraničí.

Automobilový priemysel sa rýchlo vyvíja a my sa flexibilne prispôsobujeme aktuálnym požiadavkám a trendom. Začínali sme s poradenstvom v oblasti systémov ISO, ale postupne sa väčšina našich projektov presunula do oblasti procesnej. Výnimkou nie je ani odborné poradenstvo pre konkrétne výrobky (napríklad špeciálne šitie, poradenstvo v oblasti materiálov - kvalita kože....). Zameriavame sa aj na vývoj výrobkov. Vždy záleží na konkrétnej požiadavke našich zákazníkov.

Kontaktujte nás!

Prínosy, ktoré oceníte

Rýchlosť reakcie

Potrebujete realizovať určitý projekt urgentne? Projekt sme schopní spustiť v horizonte pár dní.

Zaistíme Vám odborníka, ktorý sa môže do projektu zapojiť už o pár dní. Váš projekt nebude mať žiadne dlhé prestoje, nebudete stagnovať.

Odbornosť

Sme špecialisti na interim management a poradenstvo.

Už vyše 10 rokov spolupracujeme so skúsenými odborníkmi v rámci automobilového priemyslu na Slovensku, v Českej republike aj vo svete.

Rychlé dosiahnutie stanovených cieľov

Pri štarte projektu sú definované ciele, na ktorých náš konzultant začne okamžite pracovať a  ktorých splnenie je jeho hlavným poslaním.

Flexibilná doba trvania projektu

Dĺžka trvania projektu je flexibilne určená zákazníckymi požiadavkami. Pri nábehu je stanovená dĺžka a prípadná opcia na predĺženie projektu.

Riešenie krizových situácií

Pomôžeme Vám z krízy von! V prípade, že sa dostane Vaša firma do nejakej krízovej situácie, náš manažér ju pomôže rýchlo vyriešiť. Nebojte se obrátiť na odborníkov, ktorí Vám svojimi skúsenosťami pomôžu otvoriť dvere a nájsť tú správnu cestu.

Referencie

Working...