Manažér na dobu určitú ako dočasný zamestnanec.

29. 8. 2016

Manažérske pozície sa veľmi zle obsadzujú, pretože len málo ľudí má záujem a tiež skúsenosti, aby takúto prácu mohli vykonávať. Ak vám potom nečakane manažér nepríde do práce a vy máte niekoľko rozbehnutých projektov tesne pred spustením, je to takmer katastrofa. Aby ste jej predišli, využite našu službu zvanú interim manažment a manažéra si prenajmite. Nemusíte tak hľadať nového pracovníka, dočasného manažéra získate počas niekoľkých dní.

 

Prednosti dočasného zamestnanca.

Dnes je manažér na dobu určitú bežne skloňovaným pojmom na Slovensku, v Čechách aj v zahraničí. Hoci v zahraničí sa s týmito službami stretnete oveľa častejšie, na Slovensku a v Čechách sú k nim ľudia stále ešte veľmi skeptickí, pretože nie sú na 100% presvedčení o kvalite ponúkaných služieb. Ak však potrebujete svoje projekty úspešne dokončiť alebo chcete vziať ďalšie zákazky a nemáte na ne dostatočnú kapacitu, neváhajte a využite služby našej spoločnosti TP GROUP SK, ktorá sa priamo na túto oblasti bližšie zameriava.

Okrem spomínanej služby interim management vám ponúkame napríklad aj odborné poradenstvo alebo headhunting - to pre prípad, keď hľadáte vhodné pracovníkov na dlhšie úväzok. Naši manažéri z TP GROUP SK majú väčšinou viac ako 10 rokov skúseností. Spoločnosť disponuje tímom odborníkov z rôznych odborov - od logistiky cez projektový manažment až po oblasť riadenia. Realizované interimové projekty nájdete priamo na jej webových stránkach a sami sa tak môžete ľahko a rýchlo presvedčiť o prvotriednej kvalite ponúkaných služieb.

 

 

Nehľadajte zamestnanca sami.

Pre výber vhodného pracovníka potrebujete naozaj veľa skúseností, aby ste sa vyhli situácii, keď niekoho nájdete a ten potom nebude na 100% zodpovedať vašim predstavám. Ťažké je nájsť pracovníka nastálo a zamestnať niekoho dočasne? V čase, keď ľudia majú záujem predovšetkým o prácu na dobu neurčitú, to bude naozaj tvrdý oriešok. Či už potrebujete dočasne obsadiť veľmi alebo menej odborné pracovné pozície, interim manažment je pre vás skvelou voľbou.

Zpět na výpis

Working...