Aktuálne voľné pozície v oblasti logistiky

Region:
SK/CZ
Plat:
Nadštandardné finančné ohodnotenie
Typ úväzku:
Interim
Odbor:
Automotive

V súčasnosti hľadáme vhodných kandidátov na INTERIM pozície

Interim Logistics Specialist/Manager                       SR/ČR

Pracovná náplň

  • Možné zameranie na plánovanie výroby / zákaznícku logistiku / projektovú logistiku
  • Podpora oddelenia logistiky
  • Príprava a zavádzanie nových projektov

Požiadavky

  • Komunikatívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
  • Prax v automobilovom priemysle nutná
  • Znalosť OEM prostredia (napríklad KIA, VW, ..)
  • Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
  • Organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu
  • Znalosť práce s PC – MS Office
  • SAP
  • VP sk. B

Financie

  • Nadštandardné finančné ohodnotenie

Ponúkame

  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • príjemné pracovné prostredie
  • možnosť profesného rastu a ďalšieho vzdelávania

Doplňujúce informácie

  • nástup podľa dohody

V prípade Vášho záujmu prosíme o zaslanie Vášho profesného životopisu.

Máte akúkoľvek otázku? Kontaktujte nás.

Working...